Dating Romania Chat Online
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Youtube Chat Romania
Despre Noi EmptyVin Mar 25, 2016 1:55 pm Scris de DatingRomania

» Publicitate pe chat
Despre Noi EmptyVin Mar 25, 2016 1:36 pm Scris de DatingRomania

» Despre Noi
Despre Noi EmptyVin Mar 25, 2016 11:56 am Scris de DatingRomania

Cei mai etichetati membri
Niciun utilizator


Despre Noi

In jos

Despre Noi Empty Despre Noi

Mesaj Scris de DatingRomania Vin Mar 25, 2016 11:56 am

Despre Chat, despre noi si despre voi!  Va multumim ca ati ales sa va petreceti timpul alaturi de comunitatea noastra romanesca de chat cu speranta ca veti revenii si in viitorul apropiat.

Shocked Despre chat-ul nostru! Am ales sa creem aceasta comunitate de chat din dorinta de a forma un grup cat mai mare de prieteni adevarati din Romania si din intreaga lume, reuniti cu totii intr-un singur loc unde sa ne relaxam, sa socializam si sa ne distram intr-un mediu placut.

lol! Cand am luat decizia de a face un chat pentru prieteni, am plecat de la principiul ca la noi pe chat sunt necesare 10 persoane educate, decat o cumunitate de 100 mii de nebuni.

Like a Star @ heaven Acesta a fost un lucru care ne-a permis sa ne selectam prietenii pe chat, cu toate astea acum am ajuns sa fim printre cele mai vizitate comunitati de chat gratis din Romania.

Ne bucuram ca suntem din ce in ce mai apreciati de tot mai multi prieteni noi, insa pretul pentru acest lucru implica si faptul ca printre persoanele noi de pe chat mai descoperim si obraznici care nu respecta regulile de acces.

Ne cerem scuze pentru acestia, in momentul in care faceti dovada ca ei nu respecta termenii si obligatiile impuse pe chat, noi le vom restrictiona accesul.

Va oferim camere de chat preferate in functie de tematica aleasa de dumneavoastra. Si anume, puteti alege un chat cu web,  un chat cu radio, un chat gratis cu manele sau cemere de chat cu jocuri.

Chat gratis online fara inregistrare, usor de folosit, un chat romanesc unde te poti relaxa alaturii de fete si baieti din Romania.
DatingRomania
DatingRomania
Admin

Mesaje : 4
Data de înscriere : 25/03/2016
Localizare : Romania

http://www.chatgratis.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum